bg_image
دیدگاه‌ها برای ساخت تابلو برق دستگاه بسته هستند
ارسال شده توسط

hseyf

کیفیت در ساخت با تکنولوژی روز

گروه خدمات مهندسی برق آزما

خدمات مهندسی برق آزما مشاور و مجری کلیه فعالیت های برق و تاسیسات الکتریکی و همچنین ساخت و مونتاژ تابلو برق صنعتی با 20 سال تجربه و خدمات گسترده، دارای پرسنل مهر و مجرب با مدرک کارشناسی می باشد. نصب و راه‌ اندازی تابلو برق کارخانجات صنعتی، موتورخانه‌ها، سیستم‌های گرمایش و سرمایش ساختمان‌های اداری، تجاری از خدمات گروه مهندسی برق آزما محسوب می شود. با ساخت و مونتاژ تابلو برق سه فاز و تکفاز قابلیت‌های مهندسی برق آزما با بکار گیری از تجهیزات حفاظتی در برابر نوسات برق برای دستگاهای تولیدی دیده می شود. لطفا جهت مشاوره و اجرای پروژه های خود با ما در ارتباط باشید.

 ساخت و فروش تابلو برق سه فاز و تک با قیمت مناسب

 ساخت تابلو برق صنعتی طی شش مرحله از ایده اولیه تبدیل به محصول نهایی می‌شود. اولین مرحله، طراحی و آماده‌سازی نقشه ایزومتریک و جانمایی می‌باشد.

در مرحله دوم که شامل جوشکاری، برش کاری، خم و سوراخ کاری بدنه هست باید بر اساس نقشه‌ای که در مرحله قبل تهیه دیده شد اقدام به برش کاری و ساخت با فولاد ضد زنگ برای بدنه تابلو برق کنیم.
ضخامت ورق در این مورد به طور معمول بین یک و نیم الی دو و نیم میلیمتر است. تفاوت در این عدد به نوع کاربرد و محل استفاده دستگاه بستگی دارد.

سومین مرحله، رنگ کاری بدنه است. رنگ کاری بدنه خود شامل چهار مرحله می‌باشد؛ چربی زدایی، زنگ زدایی، فسفاته کاری و عایق کاری. مونتاژ اسکلت و بدنه تابلو برق

مرحله چهارم ساخت تابلو برق صنعتی است. پس از خشک شدن رنگ بدنه، کارگران با این هدف که دستگاه آماده قرارگیری تجهیزات الکتریکی در مکان مناسب درون آن گردد، اقدام به اتصال اسکلت و بدنه و جاسازی قطعات مختلف نگهدارنده در آن می‌کنند.

در نهایت و قبل از انجام تست و کنترل کیفیت کار که قسمت آخر ساخت تابلو برق صنعتی است، مرحله پنجم کار که مونتاژ قطعات و تجهیزات الکتریکی و سیم کشی را شامل می‌شود قرار دارد.

در این مرحله قطعات الکتریکی از جمله رله‌ها، جعبه فیوز مینیاتوری، کنتاکتورها، پریزها، تابلوهای نمایشگر و… بر روی تابلو برق نصب می‌شوند.

در صنعت انواع مختلفی از تابلو برق‌های فشار ضعیف بسته به نیاز بکار گرفته می‌شوند. هر یک از این انواع بسته به رنج ولتاژی و مورد استفاده و حفاظت مد نظر ممکن است از تجهیزات (کلید ها، فیوز ها و ….) مختلفی استفاده کنند. در ادامه دسته بندی از انواع تابلو برق‌ها را معرفی و تا حدودی به بررسی هر از این انواع میپردازیم.

انواع تابلو برق فشار ضعیف :

1) تابلو برق توزیع  (MDP electrical panel)

2) تابلو برق چنج اور (Change over electrical panel)

3) تابلو برق بانک خازنی (Capacitive bank electrical panel)

4) تابلو برق دیواری روکار و توکار (Wall-mounted electrical panel)

5) تابلو برق کنترل موتور ( MCC electrical pane )

 

فروش کالا و خدمات برق صنعتی

ما فراتر از یک نام

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کرد

01

کیفیت در خدمات

حفاظت تضمینی از موتورها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ و نصب

03

در اسرع وقت

متعهد در انجام کار

اجرای سینی کشی و کابل کشی و نصب روشنایی و چراغ سقفی و نصب تابلوهای توزیع 100%

طراحی و نصب و راه اندازی انواع تابلوهای مدار فرمان حفاظت از موتورهای سه فاز و تکفاز 100%

فروش انواع قطعات و لوازم و تجهیزات برق صنعتی: سنسورهای نوری و کنتاکتور، نمایشگر دما ، میکروسوئیچ و کنترل بار و فاز 100%

در کنار شما تا موفقیت هستیم

گروه خدمات مهندسی برق آزما

مجری انجام پروژه های تخصصی در زمینه تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی و تاسیسات الکتریکی و نیز سینی کشی و کابل کشی سوله های صنعتی و نصب انواع چراغ روشنایی خیابانی و اماکن ورزشی و سالن های صنعتی و همچنین نصب و راه اندازی دستگاههای صنعتی سه فاز و ساخت انواع تابلو برق ریتال - ایستاده - دیواری - توکار و نصب دوربین و دزد گیر بصورت پیمانکاری با کلیه کارخانه ها و شرکتها و تالارها و کارگاههای تولیدی می باشد..

تصویر اسلایدر