bg_image
دیدگاه‌ها برای کابل کشی و نصب سر کابل 20 کیلو ولت بسته هستند
ارسال شده توسط

hseyf

تخصص ما باعث پیشرفت شماست

نصب انواع ترانسفورماتورهای 20 کیلو ولت

کابل فشارقوی یا کابل ولتاژ بالا، یکی دیگر از انواع کابل است که برای انتقال انرژی الکتریکی در ولتاژهای بالا استفاده می‌شود. ساختمان این کابل‌ها با توجه به کاربردشان متفاوت است. مشخصات کابل فشارقوی به وسیلهٔ یک سری علائم روی آن درج می‌شود. با توجه به تکنولوژی خاص این نوع کابل ها و مهار میدان الکتریکی در سطح ولتاژ فشار قوی، در حال حاضر دانش ساخت آن در اختیار تعداد محدودی از کابل سازی های ایران قرار دارد. اصول و روشهای نصب کابلهای زمینی: کابلها بطور معمول روی قرقره های چوبی یا فلزی پیچیده میشوند. اندازه قرقره ها به طول کابل،نوع کابل، سطح ولتاژ، سطح مقطع و… بستگی دارد. کابلهای بدون زره تا ۱۵۰ متر طول و حداکثروزن ۱۰۰ کیلوگرم و کابل های زرهدار تا ۱۵۰ متر طول و ۲۵۰ کیلوگرم وزن را میتوان به صورت چمبره کاغذ پیچ شده حمل و نقل کرد. گروه خدمات مهندسی برق آزما متخصص در زمینه اجرای پروژه های برقی 20 کیلو ولت مانند کابل کشی و نصب انواع ترانس و همچنین نصب انواع سر کابل 20 کیلو ولت می باشد. از جمله خدمات دیگر نصب و راه اندازی پست های فشار قوی و فشار متوسط و بازسازی تابلو برقها و نصب سر کابل 20 کیلو ولت می باشد.

img
عیب یابی و تعمیرات تابلو برق صنعتی

ارائه متنوع ترین خدمات در حوزه برق صنعتی مانند تعمیر دستگاههای تولیدی و یا ساخت و تعمیر تابلو برق صنعتی و راه اندازی و نصب الکتروموتور سه فاز صنعتی در بهترین کیفیت. همچنین مهندسی برق آزما این بار در زمینه تعمیر تابلو برق دستگاه های صنعتی سه فاز و تک فاز خدمت رسانی می نماید. اگر بدنبال یک معتبر ارائه دهنده خدمات برق صنعتی هستید و مایلید در زمینه ساخت تابلو برق صنعتی یا تعمیر آن خدمت دریافت کنید،و یا بدنبال یک تکنیسن مجرب برای نصب و راه اندازی الکتروموتور سه فاز صنعتی هستید، با برق آزما همراه شوید. پروژه های برق صنعتی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید

جهت سفارش کار با ما تماس بگیرید
img
حفاظت از پمپ ها و موتورها

مجموعه برق آزما علاوه بر ارائه خدمات متنوع: تضمین حفاظت از الکترو موتور های سه فاز ( نسوختن موتور ) را به گروه ما بسپارید چرا که با نصب قطعات تخصصی در تابلو برق ها از سوختن الکترو موتورها و پمپ های شما جلوگیری میکنیم.100% نصب و راه اندازی اینورتر جهت کنترل سرعت موتورهای سه فاز و حفاظت از جریان اضافی، راه اندازی و نصب پمپ کف کش و کشاورزی ، و همچنین نصب مخازن آبرسانی در سوله ها و کارگاههای صنعتی و نیز نصب پمپ آب خانگی، جهت تعمیر و بازسازی انواع تابلو برق های فرسوده پوستر پمپ ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید

جهت نسوختن موتورها تماس بکیرید
img
کابل کشی و سینی کشی

مجموعه برق آزما ، دارای یک کادر فنی متخصص بوده که کار کابل کشی روی سینی را در پروژه های مختلف مثل سوله های صنعتی و نیز کارگاه های تولیدی را با مناسب ترین قیمت و با کیفیت عالی انجام می دهند. گروه ما خدمات متنوع اعم از تعمیرات تاسیسات قدیمی و تعمیرات تابلو برق های فرسوده و کابل کشی و نصب روشنایی و لوله کشی برق و نصب هواکش صنعتی و تخصص دارد. مجموعه برق آزما با ارائه خدمات الکتریکی متنوع در خدمت شما هستند.

جهت کابل کشی و سینی کشی تماس بگیرید
تابلو برق هواکش از سالن تولید
تابلو برق الکتروپمپ آتش نشانی
تابلو فرمان الکتروپمپ آتش نشانی
تابلو فرمان پمپ های برج خنک کن

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کنید

به نظر شما گروه مهندسی برق آزما چرا در تمام زمینه های تعمیرات برق صنعتی_کابل کشی و سینی کشی_تعمیرات تابلو برق صنعتی_نصب و راه اندازی تاسیسات الکتریکی_نصب پوستر پمپ_هواکش های صنعتی و کلیه خدماتی که قبلا ذکر کردم، فعالیت می کند.
*گروه مهندسی برق آزما* مسئولیت تامین و نگهداری از کلیه خطوط تولید و تاسیسات الکتریکی و تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی و همچنین پست های فشار متوسط و نیز برج های خنک کاری و مخازن آب و عیب یابی و خرابی دستگاه های تولیدی و تعمیرات روشنایی سالن ها و در کل ما حفاظت از یک کارخانه را بعهده داریم.
*گروه مهندسی برق آزما* با 20 سال تجربه تامین نگهداری و انجام پروژه های گسترده می تواند خدمات خوب و مفیدی برای شما کارفرمایان عزیز باشد، فقط باید یک بار تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید. ما فراتر از یک نام
تابلو فرمان پمپ های آب نرم جهت مصارف دستگاههای تولید
دیزل ژنراتور با تابلو اضطراری در صورت قطع برق استارت میشود
نصب و راه اندازی تابلو برق پمپ های سالن آبرسانی کشاورزی و مصرفی
اجرای نصب برج خنک کن، تابلو بالا این برج را استارت میکند
01

کیفیت عالی

نسوختن پمپ ها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ رایگان

03

در اسرع وقت

صرفه جویی در برق

مراحل خنثی سازی آبهای اسیدی:

آبهای اسیدی در حوضچه های مخصوص جمع میشود سپس محلول آهک اضافه شده و غلظت آن با دستگاه ph متر اندازه گیری و با تزریق محلول آماده شده فرایند خنثی سازی انجام میشود.

اجرای سیستم مکانیزه گندزدایی آب مصرفی:

دو مخزن کوچک جهت آماده سازی محلول رقیق کلر نیاز داریم که به طور اتوماتیک فرایند ساخت را انجام دهد و بعد از ساخت محلول با دستگاه کلر سنج مقدار کلر آب سنجش شده که در صورت کم بودن از حد نرمال با دوزینگ پمپ به مخزن اصلی تزریق میشود و تا رسیدن به حد مجاز پمپ قطع خواهد شد.

ما فراتر از یک نام

گروه خدمات مهندسی برق آزما

آماده همکاری در زمینه تعمیرات برقی و تاسیساتی و روشنایی و نصب دوربین و دزد گیر و سیستم اعلام حریق با کلیه کارخانه ها و شرکتها و تالارها و کارگاههای تولیدی می باشد..

تصویر اسلایدر