bg_image
دیدگاه‌ها برای برق کشی و سیم کشی سوله های صنعتی بسته هستند
ارسال شده توسط

hseyf

با ما جریان زندگی میکند

گروه خدمات مهندسی برق آزما

خدمات مهندسی برق آزما مشاور و مجری کلیه فعالیت های برق و تاسیسات الکتریکی و کابل کشی و سینی کشی سوله ها و سالن های تولید و مجموعه های ورزشی و غیره می باشد. از خدمات دیگر طراحی و ساخت و مونتاژ انواع تابلو برق صنعتی جهت راه اندازی دستگاههای تولیدی و تابلوهای توزیع و روشنایی در سوله ها می توان اشاره کرد. نصب انواع کاسه چراغ های آویز صنعتی و کابل کشی و لوله گذاری در ارتفاع 10 متری سوله ها یک کار تخصصی است که گروه مهندسی برق آزما با 20 سال تجربه و خدمات گسترده با پرسنل ماهر و مجرب و کارشتاس با کیفیت عالی و قیمت استثنایی انجام میدهد. جهت مشاور و اجرای پروژه ای خود با ما در ارتباط باشید.

اجرای کابل کشی و سیم کشی و سینی کشی در سوله های صنعتی

 

سوله یکی از سازه هایی است که رفته رفته طرفداران زیادی پیدا می کند زیرا نسبت به ساختمان ها هم زمان کمی برای ساخت آن اختصاص میابد و هزینه مناسبی هم دارد. به همین دلیل اکثر کارفرمان و افراد صاحبان مشاغل برای شروع یک تولیدی یا یک صنعت سوله ها را نسبت به ساختمان و سایر صنایع ترجیح می دهند.

کابل کشی و سینی کشی، نصب روشنایی، تابلوهای توزیع و روشنایی، لوله گذاری در سوله ها یکی از مراحل مهم در ساخت و بناسازی سوله است. گروه خدمات مهندسی برق آزما یکی از معتبرترین مراکز تخصصی اجرای این خدمات می باشد.

نصب سینی کابل در سوله ها

نصب سینی کابل جهت کابل کشی تابلو برق و روشنایی

در حالی که طراحی بیرونی و ساختار سوله بسیار مهم است، کابل کشی و سینی کشی صنعتی نیز به همان اندازه مهم است که ایمنی، عملکرد و راحتی را تضمین می کند به گونه ای که کابل کشی سوله به مجموعه ای منحصر به فرد از مهارت ها و دانش نیاز دارد که درک کامل اصول اولیه را ضروری می کند.

گروه خدمات مهندسی برق آزما با داشتن پرسنل مجرب و تحصیل کرده و با ۲۰ سال تجربه و خدمات گسترده در زمینه های برق کشی و همچنین کابل کشی و نیز نصب انواع چراغ‌های روشنایی صنعتی گزینه خوبي جهت انجام کلیه پروژه های شما میباشد.

فروش کالا و خدمات برق صنعتی

ما فراتر از یک نام

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کرد

01

کیفیت در خدمات

حفاظت تضمینی از موتورها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ و نصب

03

در اسرع وقت

متعهد در انجام کار

اجرای سینی کشی و کابل کشی و نصب روشنایی و چراغ سقفی و نصب تابلوهای توزیع 100%

طراحی و نصب و راه اندازی انواع تابلوهای مدار فرمان حفاظت از موتورهای سه فاز و تکفاز 100%

فروش انواع قطعات و لوازم و تجهیزات برق صنعتی: سنسورهای نوری و کنتاکتور، نمایشگر دما ، میکروسوئیچ و کنترل بار و فاز 100%

در کنار شما تا موفقیت هستیم

گروه خدمات مهندسی برق آزما

مجری انجام پروژه های تخصصی در زمینه تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی و تاسیسات الکتریکی و نیز سینی کشی و کابل کشی سوله های صنعتی و نصب انواع چراغ روشنایی خیابانی و اماکن ورزشی و سالن های صنعتی و همچنین نصب و راه اندازی دستگاههای صنعتی سه فاز و ساخت انواع تابلو برق ریتال - ایستاده - دیواری - توکار و نصب دوربین و دزد گیر بصورت پیمانکاری با کلیه کارخانه ها و شرکتها و تالارها و کارگاههای تولیدی می باشد..

تصویر اسلایدر