ما به آینده ای بهتر می اندیشیم

نصب تابلو برق سه فاز و تک فاز

اگر شما هم به دنبال جایی برای نصب تابلو برق سه فاز و تک فاز جهت راه اندازی دستگاههای صنعتی سه فاز و تک فاز و یا انواع موتورهای سه فاز و همچنین انواع هواکش ها و سانتریفیوژ های صنعتی و نیز انواع پمپ های آبرسانی و یا پوستر پمپ ها و غیره هستید، گروه مهندسی برق آزما با داشتن 20 سال سابقه مفید و خدمات گسترده و پرسنل متخصص می تواند جهت پیشبرد اهداف شما برای تولید و بهره وری بهتر گام بلندی در ارائه خدمات بردارد. از خدمات دیگر گروه مهندسی برق آزما نصب تابلو برق حفاظت 100% از کلیه موتورها و پمپ ها در برابر اضافه جریان و نوسانات ولتاژ برق می توان اشاره کرد.

خدمات نصب تابلو برق سه فاز و تک فاز با متخصصین ماهر

نصب تابلو برق سه فاز و تکفاز دستگاهای صنعتی و نصب تابلو برق جرثقیل ها ساختار یکسان دارند و فقط از نظر نوع استفاده با یکدیگر متفاوت هستند. آشنایی با کلیه قطعات و تجهیزات تابلو برق ها از نکات مثبت یک مهندس برق به حساب می آید، گروه مهندسی برق آزما با داشتن خدمات گسترده و پرسنل مجرب و تحصیل کرده می تواند جهت ساخت انواع تابلو برق به سفارش مشتری و برای هر نوع دستگاه صنعتی اقدام نماید. مونتاژ تابلو صنعتی سه فاز یکی دیگر از خدمات مهم و تخصصی گروه مهندسی برق آزما میباشد. طراحی مدار فرمان تابلو برق ها به عمکرد دستگاهها بستگی دارد،

خدمات مهندسی برق آزما

بالابرهای ساختمانی و فروشگاهی با موتورهای چپ گرد و راست گرد تک فاز ساخته می شود و بالابرهایی که در صنعت استفاده می شود معمولآ با موتورهای سه فاز  ساخته می شود و باید تابلو برق سه فاز برای این بالابر طراحی و مونتاژ و نصب کرد.بالابرها برای روشن و خاموش شدن احتیاج به کلید و یا سوئیچ دارند و باید از داخل کابین کابل کشی و به تابلو برق وصل کرد برای استارت و استپ بالابر روشهای زیادی این کار انجام می شود یکی دیگر از روشها  استفاده از بردهای اصلی که برای ریموت کنترلها داخل تابلو برق نصب می شود تا از راه دور و بی سیم بالابر را خاموش و روشن کنند.

خذمات مهندسی برق آزما

 قابلیت نصب بر روی الکترو موتور تک فاز تا توان 2.2 کیلو وات برای راه اندازی به صورت چپگرد و راستگرد مانند انواع بالابر های ساختمانی فروشگاهی نفر بر و بالابرهای کارگاهی و.... و همچنین نصب بر روی انواع الکترو موتور تک دور مانند انواع پمپ و هواکش و غیره دارای یک عدد ریموت کنترل صنعتی بی سیم و سه عدد شاسی ثابت بر روی گیرنده میباشد که میتوان با هر یک از انها به طور جداگانه به دستگاه فرمان داد تابلو برق ها باید دارای قابلیت های زیر نیز میباشد:
1_دارا بودن کنترل بار الکترونیکی به منظور حفاظت از الکترو موتور و کنترل جریان الکترو موتور که به طور مجزا می توان آن را تنظیم نمود تا به طور کامل از سوختن الکترو موتور جلوگیری نماید.
2_دارا بودن خروجی مربوط به نصب میکروسوئیچ حد بالا و پایین و اضطراری برای نصب بر روی بالابر های باری چاله آسانسور و انواع نفربر و بالابرهای فروشگاهی می باشد.
3_دارای خروجی مربوط به نصب شستی فرمان با سیم اضافی در صورت نیاز می باشد.
4_دارا بودن فیوز مینیاتوری داخل باکس و ترمینال های ریلی به منظور نصب راحت تر می باشد.
5_باکس گیرنده از نوع پلی کربنات درجه یک با دسترسی راحت به کلیه قطعات و حفاظت در برابر گرد و غبار و ضربه می باشد.
6_در ضمن کلیه ی خروجی های مربوط به شاسی ها و میکروسوئیچ ها دارای استاندارد اسانسوری 24 ولت میباشد که قابلیت نصب برای بالابر های نفربر را نیز دارد و احتمال برق گرفتگی به هیچ عنوان وجود ندارد.
 
7_کلیه ی قسمت های برد فرمان شامل قسمت گیرنده قسمت تغذیه شستی ها و میکروسوئیچ ها دارای ال ای دی های نمایشگر وضعیت میباشند.که در صورت بروز هر گونه مشکل کاملا قابل مشاهده و پیگیری می باشند.
8_دستگاه دارای 2 عدد کنتاکتور قوی می باشد که برای نصب هرگونه الکترو موتور تک فاز با هر توانی قابل استفاده میباشد.
 
 

خذمات مهندسی برق آزما

 
خدمات مهندسی برق آزما با بیش از 20 سال تجربه و خدمات کسترده گزینه خوبی جهت انجام طراحی و مونتاژ و نصب انواع تابلو برق دستگاههای صنعتی و تابلو فرمان می باشد .
دیدگاه گروه مهندسی برق آزما
داشتن ایده های موثر و جدید در ارتقای خدمات بهتر و با کیفیت، در راستای اهداف مشتری و داشتن صداقت کاری در عملکرد و حسن انجام کار
ما فراتر از یک نام

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کرد

01

کیفیت در خدمات

حفاظت تضمینی از موتورها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ و نصب

03

در اسرع وقت

متعهد در انجام کار

اجرای سینی کشی و کابل کشی و نصب روشنایی و چراغ سقفی و نصب تابلوهای توزیع 100%

طراحی و نصب و راه اندازی انواع تابلوهای مدار فرمان حفاظت از موتورهای سه فاز و تکفاز 100%

ما فراتر از یک نام

گروه خدمات مهندسی برق آزما

آماده همکاری در زمینه تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی و کابل کشی و سینی کشی و نصب و راه اندازی تاسیسات الکتریکی و تعمیر و نصب روشنایی و همچنین نصب دوربین و دزد گیر و سیستم های اعلام حریق با کلیه کارخانه ها و شرکتها و تالارها و کارگاههای تولیدی می باشد..

تصویر اسلایدر