با ما بدون آب نباشید

اجرای نصب پمپ آب ساختمان با قیمت مناسب

اگر شما هم به دنبال جایی برای تمام شدن مشکلات فشار آب و پاره شدن تیوپ مخرن انبساط در آپارتمان خود هستید، گروه مهندسی برق آزما با اکیپ ماهر و متخصص در نصب اصولی انواع پمپ های خانگی و صنعتی و پوستر پمپ و همچنین پمپ های کشاورزی، می تواند خدمات خوبی در این زمینه ارائه دهد. ما با نصب درست و اصولی پمپ و اتصالات و همچنین اصلاح لوله کشی و نصب یک مخزن تحت فشار طبق نیاز و شرایط و تعداد واحدهای آپارتمان فشار آب را تا آخرین طبقه واحد بطور یکسان تنظیم می کنیم و نمی گذاریم فشار آب کم شود. جهت حل مشکلات فشار آب یک بار برای همیشه با ما تماس بگیرید

نصب پمپ آب ساختمان با روش صحیح

 

 

مواردی که در اثر نصب اشتباه پمپ آب و اتوماتیک کردن آن ممکن است برای شما پیش بیاید، به شرح زیر است :

  • کم و زیاد شدن فشار آب هنگام استفاده

  • عدم فشار کافی آب هنگام استفاده

  • دیر استارت شدن پمپ آب

  • یکسره کار کردن پمپ آب

  • اشتباه نامناسب اتومات پمپ

  • سوختن کلید اتومات هنگام نصب یا حتی پمپ آب

  • نصب اشتباه اتوماتیک و تصور غلط در خصوص خراب

 

همانطور می دانید امروزه انواع پمپ آب خانگی به همراه کلید اتومات آن مورد استفاده قرار می گیرند تا با کمک این وسیله در کنار منبع تحت فشار پمپ آب خانگی میزان فشار پمپ آب به راحتی تنظیم شود. لزوم استفاده از کلید اتوماتیک در پمپ آب خانگی به منظور جلوگیری از خاموش و روشن شدن دائمی پمپ آب است تا به مرور زمان این موضوع سبب وارد شدن خسارت به سیستم نشود. البته در خصوص نصب پمپ آب باید گفت به طور کلی نصب اتومات مکانیکی بسیار پیچیده تر از اتومات دیجیتال بوده و نیازمند تخصص بیشتری است اما برخی از انواع اتومات دیجیتال ( ست کنترل ) نیز نیازمند تنظیم متفاوت از مقدار پیش فرض با توجه به تعداد طبقات و واحد ها می باشد.

 

لطفا اگر می خواهید هر نوع پمپ آب را نصب کنید باید بدانید این کار احتیاج به تخصص و تجربه و مهارت دارد، با خواندن یک مقاله در گوگل نمی شود تخصص و تجربه کسانی را که یک عمر زحمت کشیده اند تحصیل کردند را بدست آورد.

خدمات مهندسی برق آزما همان تخصص و تجربه ای است که شما نیاز دارید تا کلیه خدمات مورد نظرتان را با کیفیت تمام و با قیمت مناسب و در اسرع وقت انجام دهد.

 

 

فروش کالا و خدمات برق صنعتی

ما فراتر از یک نام

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کرد

01

کیفیت در خدمات

حفاظت تضمینی از موتورها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ و نصب

03

در اسرع وقت

متعهد در انجام کار

اجرای سینی کشی و کابل کشی و نصب روشنایی و چراغ سقفی و نصب تابلوهای توزیع 100%

طراحی و نصب و راه اندازی انواع تابلوهای مدار فرمان حفاظت از موتورهای سه فاز و تکفاز 100%

فروش انواع قطعات و لوازم و تجهیزات برق صنعتی: سنسورهای نوری و کنتاکتور، نمایشگر دما ، میکروسوئیچ و کنترل بار و فاز 100%

در کنار شما تا موفقیت هستیم

گروه خدمات مهندسی برق آزما

مجری انجام پروژه های تخصصی در زمینه تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی و تاسیسات الکتریکی و نیز سینی کشی و کابل کشی سوله های صنعتی و نصب انواع چراغ روشنایی خیابانی و اماکن ورزشی و سالن های صنعتی و همچنین نصب و راه اندازی دستگاههای صنعتی سه فاز و ساخت انواع تابلو برق ریتال - ایستاده - دیواری - توکار و نصب دوربین و دزد گیر بصورت پیمانکاری با کلیه کارخانه ها و شرکتها و تالارها و کارگاههای تولیدی می باشد..

تصویر اسلایدر