کیفیت خدمات را با ما تجربه کنید

اجرای خدمات تخصصی تعمیرات برق صنعتی و تابلو برق صنعتی و کابل کشی و تاسیسات الکتریکی

بهترین مجری تخصصی تعمیرات برق صنعتی و تابلو برق صنعتی و کابل کشی و سینی کشی و تاسیسات الکتریکی با قیمت مناسب

 

 اجرای تخصصص ترین خدمات مهم در تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی در اتوماسیون و کنترل ابزار دقیق مانند برنامه نویسی و نصب انواع ماژول های PLC جهت راه اندازی دستگاه های تولیدی و صنعتی و همچنین برنامه ریزی پنل های لمسی HMI جهت کنترل و راه اندازی موتورها می باشد.

 

 1.  نصب و راه اندازی سیستم تزریق کلر بوسیله دستگاه و بهینه سازی و ضدعفونی آب های آشامیدنی چاه های عمیق در کارخانه و شرکتها.
 2. نصب سیستم حنثی سازی آبهای اسیدی با راه اندازی نمایشگرهای PH متر توسط الکترود سنجیده می شود تا فرایند خنثی سازی را انجام دهد.
 3. نصب اینورتر و سافت استارت جهت راه اندازی موتورهای با توان بالای 30 کیلووات و پمپ های آتشنشانی و آبرسانی
 4. نصب و راه اندازی نمایشگرهای دیجیتال و سنسورهای دما - رطوبت سنج - ترموکوبل - ترنسمیتر - لول سنج - فلوتر - لودسل - سطح سنج
 5. نصب موتور سه فاز با اینورتر جهت کنترل سرعت و حفاظت از موتورها در برابر اضافه جریان و ولتاژ
 6. نصب پمپ آب با اینورتر جهت راه اندازی اتومایتک پمپ با pid به وسیله ترنسمیتر جریانی
 7. تعمیر تابلو برق سه فاز جهت راه اندازی دستگاه های صنعتی
 8. عیب یابی تابلو برق سه فاز جهت رفع و خطا در مدار فرمان دستگاه صنعتی
 9. تابلو برق ستاره مثلث جهت راه اندازی موتورها و پمپ ها با توان 5.5 کیلووات
 10. عیب یابی و تعمیر تابلو برق دستگاه های صنعتی
 11. کابل کشی روی سینی و نصب نردبان و سینی کابل و اجرای لوله گذاری و نصب ساپورت در منحول و مسیرهای سخت
 12. تعمیر و تعویض لامپ های روشنایی باغ رستوران - تالارها - باغ ویلا - و تعویض چراغ های خیابانی 250 و 400 وات با جرثقیل کابین دار
 13. ساخت تابلو برق صنعتی به صورت سفارشی در ابعاد استاندارد با ورق 0.7 - 1 - 1.5 در حالت ایستاده و دیواری و بارانی و سلولی
 14. اگر به دنبال جایی هستید که پروژه های تعمیرات برق صنعتی و تعمیرات تابلو برق صنعتی و همچنین ساخت تابلو برق صنعتی و یا نصب و راه اندازی تجهیزات و تاسیسات الکتریکی خود به آن بسپارید و مطمئن باشید که در خدمات مهندسی برق آزما کارهای شما با کیفیت و دقیق و با قیمت مناسب انجام می شود.
 15.   *خدمات مهندسی برق آزما* دارای کادر فنی مجرب و با  20 سال تجربه کاری مناسب و خدمات گسترده می تواند گزینه خوبی برای شما باشد، قیمت مناسب و کیفیت در ارائه خدمات و تعهد و حسن انجام کار از اصول صادقانه *گروه مهندسی برق آزما* محسوب می شود.
جهت مشاوره رایگان و سفارش خدمات فقط کافیست با ما تماس بگیرید و یا پیام بگذارید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.
image
اگر به کمک نیاز دارید؟

ما در کنار شما هستیم

خدمات گسترده - قیمت مناسب - تجربه صنعتی - کیفیت عالی

به زودی با ما تماس بگیرید

| 09303809033 ---- 09919257962

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کنید

به نظر شما گروه مهندسی برق آزما چرا در تمام زمینه های تعمیرات برق صنعتی_کابل کشی و سینی کشی_تعمیرات تابلو برق صنعتی_نصب و راه اندازی تاسیسات الکتریکی_نصب پوستر پمپ_هواکش های صنعتی و کلیه خدماتی که قبلا ذکر کردم، فعالیت می کند.
*گروه مهندسی برق آزما* مسئولیت تامین و نگهداری از کلیه خطوط تولید و تاسیسات الکتریکی و تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی و همچنین پست های فشار متوسط و نیز برج های خنک کاری و مخازن آب و عیب یابی و خرابی دستگاه های تولیدی و تعمیرات روشنایی سالن ها و در کل ما حفاظت از یک کارخانه را بعهده داریم.
*گروه مهندسی برق آزما* با 20 سال تجربه تامین نگهداری و انجام پروژه های گسترده می تواند خدمات خوب و مفیدی برای شما کارفرمایان عزیز باشد، فقط باید یک بار تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید. ما فراتر از یک نام
تابلو برق هواکش از سالن تولید
تابلو برق الکتروپمپ آتش نشانی
تابلو فرمان الکتروپمپ آتش نشانی
تابلو فرمان پمپ های برج خنک کن
img
عیب یابی و تعمیرات تابلو برق صنعتی

ارائه متنوع ترین خدمات در حوزه برق صنعتی مانند تعمیر دستگاههای تولیدی و یا ساخت و تعمیر تابلو برق صنعتی و راه اندازی و نصب الکتروموتور سه فاز صنعتی در بهترین کیفیت. همچنین مهندسی برق آزما این بار در زمینه تعمیر تابلو برق دستگاه های صنعتی سه فاز و تک فاز خدمت رسانی می نماید. اگر بدنبال یک معتبر ارائه دهنده خدمات برق صنعتی هستید و مایلید در زمینه ساخت تابلو برق صنعتی یا تعمیر آن خدمت دریافت کنید،و یا بدنبال یک تکنیسن مجرب برای نصب و راه اندازی الکتروموتور سه فاز صنعتی هستید، با برق آزما همراه شوید. پروژه های برق صنعتی خود را با اطمینان خاطر به ما بسپارید

جهت سفارش کار با ما تماس بگیرید
img
حفاظت از پمپ ها و موتورها

مجموعه برق آزما علاوه بر ارائه خدمات متنوع: تضمین حفاظت از الکترو موتور های سه فاز ( نسوختن موتور ) را به گروه ما بسپارید چرا که با نصب قطعات تخصصی در تابلو برق ها از سوختن الکترو موتورها و پمپ های شما جلوگیری میکنیم.100% نصب و راه اندازی اینورتر جهت کنترل سرعت موتورهای سه فاز و حفاظت از جریان اضافی، راه اندازی و نصب پمپ کف کش و کشاورزی ، و همچنین نصب مخازن آبرسانی در سوله ها و کارگاههای صنعتی و نیز نصب پمپ آب خانگی، جهت تعمیر و بازسازی انواع تابلو برق های فرسوده پوستر پمپ ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب با ما تماس بگیرید

جهت نسوختن موتورها تماس بکیرید
img
کابل کشی و سینی کشی

مجموعه برق آزما ، دارای یک کادر فنی متخصص بوده که کار کابل کشی روی سینی را در پروژه های مختلف مثل سوله های صنعتی و نیز کارگاه های تولیدی را با مناسب ترین قیمت و با کیفیت عالی انجام می دهند. گروه ما خدمات متنوع اعم از تعمیرات تاسیسات قدیمی و تعمیرات تابلو برق های فرسوده و کابل کشی و نصب روشنایی و لوله کشی برق و نصب هواکش صنعتی و تخصص دارد. مجموعه برق آزما با ارائه خدمات الکتریکی متنوع در خدمت شما هستند.

جهت کابل کشی و سینی کشی تماس بگیرید
تابلو فرمان پمپ های آب نرم جهت مصارف دستگاههای تولید
دیزل ژنراتور با تابلو اضطراری در صورت قطع برق استارت میشود
نصب و راه اندازی تابلو برق پمپ های سالن آبرسانی کشاورزی و مصرفی
اجرای نصب برج خنک کن، تابلو بالا این برج را استارت میکند
01

کیفیت عالی

نسوختن پمپ ها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ رایگان

03

در اسرع وقت

صرفه جویی در برق

مراحل خنثی سازی آبهای اسیدی:

آبهای اسیدی در حوضچه های مخصوص جمع میشود سپس محلول آهک اضافه شده و غلظت آن با دستگاه ph متر اندازه گیری و با تزریق محلول آماده شده فرایند خنثی سازی انجام میشود.

اجرای سیستم مکانیزه گندزدایی آب مصرفی:

دو مخزن کوچک جهت آماده سازی محلول رقیق کلر نیاز داریم که به طور اتوماتیک فرایند ساخت را انجام دهد و بعد از ساخت محلول با دستگاه کلر سنج مقدار کلر آب سنجش شده که در صورت کم بودن از حد نرمال با دوزینگ پمپ به مخزن اصلی تزریق میشود و تا رسیدن به حد مجاز پمپ قطع خواهد شد.

ما فراتر از یک نام

گروه خدمات مهندسی برق آزما

آماده همکاری در زمینه تعمیرات برق و تابلو برق صنعتی همچنین در زمینه نصب و راه اندازی تاسیساتی الکتریکی و نصب و تعمیر و تعویض انواع چراغ های خیابانی و روشنایی پارک ها و سوله ها و نیز نصب دوربین و دزد گیر و سیستم اعلام حریق با کلیه کارخانه ها و شرکتها و تالارها و کارگاههای تولیدی می باشد..

تصویر اسلایدر