bg_image
با ما بدون آب نخواهید ماند

نصب اینورتر سه و تک فاز روی پمپ آب

اگر جهت نصب اینورتر سه فاز و تک فاز روی پمپ آب به منظور هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف و تنظیم فشار یکنواخت در سیستم آبرسانی آپارتمان ها و یا کارخانه های صنعتی به دنبال جایی هستید که دانش و تخصص و مهارت و تجربه لازم را داشته باشد، پیشنهاد ما گروه مهندسی برق آزما با بیش از 20 سال خدمات کسترده در این زمینه می باشد. لازم بذکر است نصب اینورتر سه فاز و یا تک فاز مزایای بسیار زیادی در حفاظت از موتورها و پمپ ها در برابر اضافه جریان و نوسانات ولتاز برق و در نتیجه از سوختن آنها بطور تضمینی جلوگیری خواهد کرد.خرید و تصب و راه اندازی اینورتر سه فاز و تک فاز نیازمند دانش و تجربه است. جهت مشاوره و نصب با کارشناس ما تماس بگیرید

توضیحات نصب اینورتر سه و تک فاز روی پمپ آب

 

 1. نصب اینورتر روی پمپ یکی از مهمترین روش جهت هوشمندسازی مصرف و کنترل دور و دبی و فشار مورد نیاز جهت استفاده در ساختمان های مسکونی و صنعتی و تجاری است. انواع برندهای اینورتر و روش  نصب آنها با یکدیگر فرق دارند و باید بر طبق پلاک پمپ مورد بررسی قرار گیرد.
 2. با نصب اینورتر می توان منبع انبساط و ست کنترل و سایر تجهیزات جانبی را از سیستم حذف نمود. همچنین بوستر در برابر نوسانات برق محافظت نمود. در این سیستم وظیفه کنترل فشار و دبی به عهده اینورتر بوده و زمان خاموش و روشن شدن پمپ ها توسط این تجهیز صورت می گیرد.
 3. گروه مهندسی برق آزما در زمینه فروش و مشاوره و نصب انواع اینورتر چینی و اروپایی و پنتاکس و abb و هیوندای و کومارک فعالیت دارد. لطفا جهت ثبت سفارش و استعلام قیمت با کارشناسان شرکت تماس حاصل نمایید.
 4. اینورتر از نظر تعداد فاز و ولتاژ ورودی،  اینورتر سه فاز و اینورتر تک فاز تقسیم می‌شود. از دیدگاه کاربردی نیز در مصارف خانگی، صنعتی و کشاورزی به کار می روند. پمپ در مصارف خانگی برای افزایش فشار آب در لوله کشی ها و ثابت نگه داشتن آن استفاده می‌شود.
 5. اینورتر سه فاز در مصارف صنعتی نیز برای کاهش مصرف و محافظ کار موتور های صنعتی بکار می رود. در کشاورزی نیز از پمپ های آب، در بخش آبیاری، برای تنظیم فشار آب، کاهش مصرف آن و جلوگیری از هدر رفت آب استفاده می‌شود.
 6. اینورترها ولتاژ یا فرکانس را به ولتاژ یا فرکانسی دیگر تبدیل می کند. در یک اینورتر پمپ، ولتاژ ورودی همان ولتاژ خروجی است اما میزان فرکانس آنها متفاوت است. سرعت ثابت معمولی موتور پمپ توسط فرکانس شبکه تعیین می شود که تغییر آن موجب تغییر سرعت پمپ و کنترل جریان و فشار می شود. اکثر اینورتر های پمپ با فشار ثابت کار می‌کنند. سنسور ترنسمیتر فشار که روی لوله خروجی یا خود نصب می شود، هرگونه کم شدن فشار از نقطه تنظیم شده را تشخیص داده و سرعت پمپ را بر اساس آن تنظیم می‌کند.
 7. با کنترل فرکانس ورودی، پمپ اول کنترل شده و با کنترل PID میزان فشار آب را کنترل می‌کند. اگر نیاز به بیشتر یا کمتر شدن فشار آب بود، در صورتی که پمپ های دیگری وجود داشتند، میزان فشار آب با روشن یا خاموش شدن آنها به سطح مورد نیاز می‌رسد.
 8. اینورتر های تک فاز، سه فاز یا تک فاز به سه فاز هستند که به پمپ سه فاز امکان کار با یک منبع تغذیه تک فاز را می‌دهند.
 9. برخی اینورتر ها اجازه می دهند فرکانس خروجی، بیشتر از فرکانس معمول شبکه باشد و در‌ نتیجه سرعت پمپ بالا رود و جریان و فشار بیشتری را فراهم کند. اما چنین پمپ هایی معمولا عمر طولانی ندارند.
 10. تابلو برق اینورتر را می توان به عنوان عضو جدا نشدنی و یکی از مهم ترین ارکان صنعت برق در تمام جهان دانست. فعالیت دستگاه ها به طور مستقیم به تابلو برق وابسته است و کیفیت در مونتاژ تابلو برق می تواند به طور مستقیم بر عملکرد، اینورتر و سطح ایمنی و سطح کیفیت آن تاثیر گذار باشد.
 11. حتما یک مهندس یا تکنسین برق برای مونتاژ تابلو برق اینورتر می داند که چه اقداماتی لازم است؟ چه کنیم تا تابلویی استاندارد مونتاژ کنیم؟ نکات مهم برای مونتاژ تابلو برق اینورتر شناخت کلی از برق و آشنایی با قطعات و چگونگی کارکرد آن می باشد. با در نظر گرفتن این نکات روش های زیادی برای مونتاژ تابلو برق صنعتی وجود خواهد داشت.

 

اصول اولیه مونتاژ تابلو برق صنعتی به عملکرد و فرآیند تولید در ساخت تابلو برق و دستگاه مربوط به آن است که چگونه کار میکند و چه قطعاتی باید بکار برد و از همه مهمتر طراحی مدار فرمان تابلو برق صنعتی اینورتر مغز متفکر تابلو برق می باشد که کلیه قطعات با هم کار کنند.

یکی از نکات بسیار مهم در مونتاژ تابلو برق که باید به آن توجه کرد ساخت تابلو برق صنعتی و ابعاد آن در چیدمان قطعات و تجهیزات در تابلو برق می باشد. یک مهندس و یا تکنسین برق باید بتواند اندازه تابلو برق را بر اساس همین موضوع در نظر بگیرد، زیرا باید برای کارفرما با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی یک کار با کیفیت و عالی را ارائه دهد.

خدمات مهندسی برق آزما افتخارش این است که با بیش از 20 سال تجربه و خدمات گسترده در نصب تابلو برق های صنعتی و دستگاه های تولیدی و تاسیسات الکتریکی و همجنین حفاظت از موتورها و پمپ ها و جلوگیری از سوختن آنها در شرکتها و کارخانه ها در حال انجام وظیفه هستیم.

گروه مهندسی برق آزما یک پکیج خدماتی است که دارای اکیپ مجرب و ماهر می تواند کلیۀ پروژه های کارفرمایان عزیز را با کیفیت عالی و قیمت مناسب و اقتصادی انجام دهد، شما فقط تماس بگیرید.

 

اجرای نصب اینورتر سه فاز و تک فاز و هوشمندسازی و بهینه سازی مصرف با مونتاژ و نصب تابلو برق اینورتر 90%

دیدگاه گروه مهندسی برق آزما
داشتن ایده های موثر و جدید در ارتقای خدمات بهتر و با کیفیت، در راستای اهداف مشتری و داشتن صداقت کاری در عملکرد و حسن انجام کار
ما فراتر از یک نام

چرا باید خدمات مهندسی برق آزما را انتخاب کرد

01

کیفیت در خدمات

حفاظت تضمینی از موتورها

02

قیمت مناسب

طراحی تابلو و مونتاژ و نصب

03

در اسرع وقت

متعهد در انجام کار

اجرای سینی کشی و کابل کشی و نصب روشنایی و چراغ سقفی و نصب تابلوهای توزیع 100%

طراحی و نصب و راه اندازی انواع تابلوهای مدار فرمان حفاظت از موتورهای سه فاز و تکفاز 100%